logo-mini

EgzotiQ Media USŁUGI

Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat.

Brett Weston

EgzotiQ Media to dziecko zamiłowania do fotografii i filmu, które połączyło dawno temu mnie i moją żonę. Zajmujemy się szeroko rozumianą sztuką audiowizualną – oboje od lat zajmujemy się fotografią, choć w nieco różnych aspektach. Moja żona specjalizuje się w fotografii dziecięcej i modowej, ja zaś w plenerach i zdjęciach produktowych. Poza tym, Iwona jest dyplomowaną wizażystką i stylistką, ja zaś od kilku lat współpracuję z jedną z polskich telewizji jako grafik, montażysta i operator kamery.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niezwykle szeroki zakres usług. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej, w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  • Fotografia

    Realizujemy szeroki zakres usług w zakresie fotografii. Naszą wielką pasją są reportaże rodzinne – poczynając od ślubu i wesela, przez narodziny i dorastanie dzieci, aż po kolejne rocznice. Dysponujemy także sprzętem i wiedzą potrzebnymi do profesjonalnego wykonania zdjęć produktowych do reklam czy katalogów.
  • Produkcje filmowe

    Doświadczenie zdobyte podczas kilku lat pracy w telewizji umożliwia nam realizację filmów, które spełnią Wasze oczekiwania. Chcecie mieć ciekawy film z wesela, pokazać na żywo wykład lub szkolenie? Potrzebna wam reklama Waszego produktu? Zgłoście się do nas. Zrealizujemy produkcję od scenariusza po końcowy montaż.
  • Make-up i stylizacja

    Iwona zajmuje się w EgzotiQ całym spektrum spraw związanych z wyglądem naszych modelek i modeli. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wypracowanych metod, jest w stanie tak dobrać kolory zarówno ubioru jak i makijażu, by każda osoba wyglądała na naszych zdjęciach jak najkorzystniej.

Napisz do nas

Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Masz pytanie - napisz do nas!

Stwórzmy coś

Stwórzmy coś

Napisz: kontakt@egzotiq.pl
Zadzwoń: +48 690 29 15 15
Kontakt