logo-mini

EgzotiQ Studio

Zdjęcie do nagłówka strony STUDIO

Odkąd oboje zajmujemy się fotografią i filmem, naszym małym pragnieniem było posiadanie własnego Studia, gdzie będziemy w stanie realizować profesjonalne sesje zdjęciowe, małe formy filmowo-telewizyjne, ale także mieć taką swobodną przestrzeń twórczą, gdzie wszelkie, nawet bardzo niezwykłe pomysły można od razu realizować.

Jak się okazuje – marzenia się spełniają! Zapraszamy wszystkich na Ursynów, na ulicę Cybisa 2 gdzie mieści się EgzotiQ Studio.

Jeśli zaś jesteś vlogerem, fotografem lub po prostu potrzebujesz skorzystać ze studia, oświetlenia czy sprzętu również odezwij się do nas – mamy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu studia na godziny lub dni zdjęciowe.

Zapraszamy!

Walentynkowy konkurs fotograficzny roztrzygnięty! Zwycięzcy to:

Miejsce III: Monika Silecka
Miejsce II: Łukasz Szulik
Miejsce I: Kasia Kowalczyk Stachurska

Serdecznie gratulujemy wygranej – jutro odezwiemy się przez Facebooka w celu ustalenia terminów sesji!

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział i pamiętajcie – to nie był ostatni konkurs EgzotiQ Media! Stay tuned for more news!

Promocja Walentynki 2015

konkurs_walent2015

Oferujemy szeroki zakres usług fotograficznych i wideo.

  • Sesje fotograficzne – modowe, rodzinne, dziecięce, produktowe
  • Realizacje wideo 1-2 osoby w scenografii fizycznej lub wirtualnej (greenbox, bluebox), filmy instruktażowe, promocyjne, szkolenia, realizacje vlogów (możliwość stałej współpracy)
  • Profesjonalny makijaż i stylizacja dostępne na miejscu
  • Animacje, grafiki, pack-shoty
  • Montaż wideo

Szczegółową ofertę i cennik przygotujemy wkrótce, póki co zapraszamy do działu Kontakt, gdzie znajdziecie wszelkie namiary na nas.

Do zobaczenia w EgzotiQ Studio!