logo-mini

Kontakt i FAQ

POROZMAWIAJMY

POROZMAWIAJMY

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KONTAKT

GDZIE NAS SZUKAĆ?

Staramy się być obecni w większości mediów społecznościowych, choć preferujemy bardziej “tradycyjne” metody, jak telefon czy email, które znajdziecie obok. W razie potrzeby odnośniki do naszych profili znajdziecie na samym dole menu – po prostu kliknijcie na odpowiednią ikonkę! Niezależnie od wybranego sposobu będziemy odpowiadać najszybciej, jak to możliwe. Do usłyszenia!

Napisz do nas

Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

FAQ

Zróbcie mi zdjęcia!

Jeśli chcesz, żebyśmy zrobili Tobie sesję zdjęciową, musisz wcześniej się z nami skontaktować. Trzeba bowiem ustalić miejsce, termin, stylizację i całe mnóstwo innych szczegółów. Staramy się oferować jak najkrótsze terminy, ale nie zawsze da się umówić “z dnia na dzień”.

Zróbcie mi film!

Potrzebna Ci reklama? Prowadzisz konferencję? Szkolenie? A może bierzesz ślub? Tak czy inaczej napisz lub zadzwoń do Nas jak najszybciej, gdyż przygotowania do filmu trwają zwykle nieco dłużej.

Ile kosztuje sesja?

Nie jesteśmy w stanie podać w ciemno jednoznacznej i ostatecznej ceny za nasze usługi, każda bowiem sesja czy zlecenie fotograficzne jest inne. Inna będzie bowiem cena za sesję w studio, ze stylizacją i make-upem niż sesja plenerowa, gdzie nasi modele przygotowują się sami. Najlepiej skontaktujcie się Państwo z nami, a będziemy w stanie ustalić taką cenę, by obie strony były zadowolone.

Mam nietypowe zlecenie...

Wspaniale! My jesteśmy przede wszystkim pasjonatami i bardzo nas pociągają nowe wyzwania. Robienie w sposób rzemieślniczy fotografii zwykle na dłuższą metę nie przynosi dobrych rezultatów. Dlatego im bardziej nietypowy, oryginalny i niezwykły jest Twój pomysł, tym chętniej podejmiemy się jego realizacji.